Ortodoncja

ORTODONCJA TO TA DZIEDZINA STOMATOLOGII – zajmuje się leczeniem wad zgryzu czyli ustawieniem zębów we właściwej pozycji

Leczenie ortodontyczne prowadzi do harmonijnego, naturalnego uśmiechu, koryguje profil twarzy, warg i brody, wpływając tym samym na poprawę estatyki twarzy i jakość życia.

WIZYTA DIAGNOSTYCZNA

pod modele orientacyjne polega na wykonaniu zdjęć pantomograficznego i cefalometrycznego. Na tej podstawie wykonywane są pomiary, obliczenia i symulacje leczenia i dobierany aparat.

ZAŁOŻENIE APARATU ORTODONTYCZNEGO

Pacjenci implantologiczni maja pierszeństwo. W nagłych przypadkach pacjenci moga na nas liczyć. Sużymy pomocą i jesteśmy dostępni. To nasza misja i opieka.

WIZYTY KONTROLNE

oceniające postęp leczenia i jego przebieg.

RETENCJA

utrwalenie prawidłowego ustawienia zębów. U dzieci trwa najczęściej tyle, co leczenie aktywne, u dorosłych w zależności od wady, z reguły na stałe.

Leczenie ortodontyczne

„Prawidłowe leczenie ortodontyczne” likwiduje dolegliwości ze strony stawu skroniowo-żuchowego, bóle głowy, uczucie napięcia i zmęczenia twarzy.

Jednocześnie zapobiega utracie zębów, które będąc w nieprawidłowej pozycji ulegają przeciążeniu i nadmiernemu starciu.

ORTODONCJA TO TA DZIEDZINA STOMATOLOGII – zajmuje się leczeniem wad zgryzu czyli ustawieniem zębów we właściwej pozycji

W DentaSpot ortodoncja zajmuje szczególne miejsce. Staramy się aby nasi Pacjenci na samym początku podjęcia leczenia ortodontycznego mieli zapewniony wysoki komfort oraz oby dokładnie poznali zasady na jakich opiera się leczenie.

JAK WYGLĄDA W DENTASPOT LECZENIE ORTODONTYCZNE?

Oto co o leczeniu endodontycznym mówi Pani Doktor:

„Lecznei ortodontyczne poza oczywistym efektem estetycznym, jest szczególnie ważne dla uzyskania prawidłowego funkcjonowania jamy ustnej. Aparat ortodnontyczny, wcześniej zarezerwowany dla ludzi młodych i nastolatków, coraz częściej noszą osoby dojrzałe. Terapia ortodontyczna stanowi, w większości przypadków, bazę pełnej rehabilitacji jamy ustnej. Zmniejsza ryzyko próchnicy i chorób dziąseł, poprawia wymowę oraz pracę układu trawienia. „

100% Wkładanego w pracę Serca

Aparat ortodontyczny dobieramy indywidualnie… Najważniejsze jest aby aparat spełniał swoją funkcję, był dopasowany, oraz aby spełniał oczekiwania naszych pacjentów.

WARTO ZAPOZNAĆ SIĘ Z JEGO ELEMENTAMI

Sprawdź pozostałe nasze usługi