Ortodoncja

ORTODONCJA TO TA DZIEDZINA STOMATOLOGII – zajmuje się leczeniem wad zgryzu czyli ustawieniem zębów we właściwej pozycji

Leczenie ortodontyczne prowadzi do harmonijnego, naturalnego uśmiechu, koryguje profil twarzy, warg i brody, wpływając tym samym na poprawę estatyki twarzy i jakość życia.

WIZYTA DIAGNOSTYCZNA

pod modele orientacyjne polega na wykonaniu zdjęć pantomograficznego i cefalometrycznego. Na tej podstawie wykonywane są pomiary, obliczenia i symulacje leczenia i dobierany aparat.

ZAŁOŻENIE APARATU ORTODONTYCZNEGO

Pacjenci implantologiczni maja pierszeństwo. W nagłych przypadkach pacjenci moga na nas liczyć. Sużymy pomocą i jesteśmy dostępni. To nasza misja i opieka.

WIZYTY KONTROLNE

oceniające postęp leczenia i jego przebieg.

RETENCJA

utrwalenie prawidłowego ustawienia zębów. U dzieci trwa najczęściej tyle, co leczenie aktywne, u dorosłych w zależności od wady, z reguły na stałe.

Leczenie ortodontyczne

„Prawidłowe leczenie ortodontyczne” likwiduje dolegliwości ze strony stawu skroniowo-żuchowego, bóle głowy, uczucie napięcia i zmęczenia twarzy.

Jednocześnie zapobiega utracie zębów, które będąc w nieprawidłowej pozycji ulegają przeciążeniu i nadmiernemu starciu.

ORTODONCJA TO TA DZIEDZINA STOMATOLOGII – zajmuje się leczeniem wad zgryzu czyli ustawieniem zębów we właściwej pozycji

W DentaSpot ortodoncja zajmuje szczególne miejsce. Staramy się aby nasi Pacjenci na samym początku podjęcia leczenia ortodontycznego mieli zapewniony wysoki komfort oraz oby dokładnie poznali zasady na jakich opiera się leczenie.

W DENTASPOT LECZENIE ORTODONTYCZNE PROWADZI

Oto co o leczeniu endodontycznym mówi Pani Doktor:

„Lecznei ortodontyczne poza oczywistym efektem estetycznym, jest szczególnie ważne dla uzyskania prawidłowego funkcjonowania jamy ustnej. Aparat ortodnontyczny, wcześniej zarezerwowany dla ludzi młodych i nastolatków, coraz częściej noszą osoby dojrzałe. Terapia ortodontyczna stanowi, w większości przypadków, bazę pełnej rehabilitacji jamy ustnej. Zmniejsza ryzyko próchnicy i chorób dziąseł, poprawia wymowę oraz pracę układu trawienia. „

100% Wkładanego w pracę Serca
lek. dent. Monika Glapińska

Aparat ortodontyczny dobieramy indywidualnie… Najważniejsze jest aby aparat spełniał swoją funkcję, był dopasowany, oraz aby spełniał oczekiwania naszych pacjentów.

WARTO ZAPOZNAĆ SIĘ Z JEGO ELEMENTAMI

Sprawdź pozostałe nasze usługi