NASZ GABINET

DentaSpot to miejsce, w którym najważniejszy jest człowiek i jego potrzeby

Bardzo blisko identyfikujemy się z ideą ”SLOW”, która na całym świecie w przeciągu ostatnich lat bardzo zyskuje na popularności.

Dotyczy ona wielu dziedzin życia i przekłada się również na stomatologię. SLOW DENTISTRY to filozofia, która opiera się na bardzo indywidualnym, dokładnym i starannym podejściu do leczenia. Dla nas największym sukcesem jest leczenie na lata, uśmiech którym będziesz się zawsze cieszyć. Będzie nam niezmiernie miło widywać naszych pacjentów na zabiegach profilaktycznych, bo jak wiadomo lepiej zapobiegać niż leczyć, ale istotą DOBREGO LECZENIA i jego miarą, za zarazem weryfikacją jest CZAS. Nasi pacjenci wychodząc z naszego gabinetu, mogą być pewni, że nie wrócą do nas z tym samym problemem ponownie za chwilę.

Jesteśmy kameralnym gabinetem stomatologicznym, dla nas KAŻDY PACJENT JEST WAŻNY. Bardzo wierzymy w to, że nasza staranna, dokładna i sumienna praca połączona z troską i opieką to nowa jakość w stomatologii.

W DentaSpot proponujemy kompleksową opiekę stomatologiczną, stosując wysokiej klasy urządzenia i materiały. Wykonujemy nasze usługi z niezwykłą starannością i rzetelnością.

Zależy nam, aby nasi pacjenci czuli się komfortowo ze swoim uśmiechem. Aby był on naturalny i prawdziwy. Indywidualne, empatyczne i życzliwe podejście do każdego Pacjenta jest dla nas zasadą niezwykle ważną, bo wierzymy, że tylko takie podejście znosi barierę w relacji pacjent lekarz, wpływając tym samym na pozytywny przebieg leczenia.

Traktując Pacjenta holistycznie, w łatwo przyswajalny sposób, przedstawiamy różne możliwości leczenia, sugerując, według naszej opinii, tą najlepszą. Jednak to pacjent, z naszą pomocą, ostatecznie decyduje o sposobie leczenia, stając się tym samym współkreatorem swojego zdrowego uśmiechu.

Pozostaję zawsze do Państwa dyspozycji,
lek. dent. Marta Knopp